پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه امروزه به یکی از مهمترین موارد برای پیشرفت شرکت ها شده است. با وابسته تر شدن شرکتها به تکنولوژی، این نیاز در شرکتها سبب شده است که بیشتر شرکتها برای رقابت در این بازار پر رقابت روزانه تکنولوژی های خود را گسترش دهند به عنوان مثال میتوان سیستم پشتیبانی تلفنی شرکت شاتل که که به خوبی میتواند پاسخ گوی مشتریان زیادی در روز باشند را نام برد. بی شک با گسترش روز افزون مشتریان، شرکت ها باید با تکنولوژی های روز و نرم افزارها پاسخگوی نیاز مشتریان باشند از جمله نرم افزارهایی که در این ضمینه کار میکنند میتوان CRM ها را نام برد. این نرم افزارها برای اینکه بتوانند سالیان سال در مجموعه خدمت کنند و اطلاعات مشتری ها را نگهداری کنند نیاز به سرور دارند سرور ها میتوانند ویندوز و یا لینوکس باشند با بالا رفتن قیمتهای سرور نیاز است تا با مجازی سازی با نرم افزارهایی مانند Vmware Esxi انجام میگردد. با اوج گرفتن باج افزارها و ویروس ها که امروزه به یکی از مشکلات در نرم افزار ها و تکنو لوژی تبدیل شده است باید به صورت منظم بک آپ گیری شود. برای اتصال این سرورها به کامپیوترها نیاز به سویچ است و برای مدیریت کامپیوترهای شبکه نیاز به فورتیگیت و یا میکروتیک است برای اتصال به اینترنت و امنیت نیاز به فایروال است همه این توضیحات بخشی کوچک از پشتیبانی شبکه است که در شرکت های متوسط انجام میشود. در ادامه سعی میکنیم به صورت موردی این فرایند را توضیح دهیم.

راه اندازی شبکه

هر چه در مورد راه اندازی شبکه میخواهید بدانید اینجاست 

تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه

هر چه در مورد تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه میخواهید بدانید

شرکت پشتیبانی شبکه

شرکت پشتیبانی شبکه شرکتی است که هر نوع خدمات مرتبط به IT را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام میدهد در ادامه به بخشی از این موارد اشاره میشود. با بررسی های امنیتی این شرکت ها در بستر شبکه فضایی را برای اجرا نرم افزارها تهیه میکنند این نرم افزارها میتوانند در داخل شرکت و یا از شعب قابل دسترس باشد از جمله این نرم افزارها میتوان نرم افزارهای اتوماسیون اداری و نرم افزارهای مالی را نام برد.شرکت های پشتیبانی شبکه در واقع با مدیریت تجهیزات شبکه میتواند در راستای اهداف شرکت ها قدمی مهم و ارزشمند بردارد. هر عملی که به صورت سنتی در شرکت انجام میشود میتواند به صورت سیستمی انجام شود.

 

خدمات شبکه

خدمات شبکه حوضه وسیعی از خدمات را در بر میگیرد از این خدمات میتوان خدمات پشتیبانی شبکه ، خدمات پشتیبانی اینترنت ، خدمات پشتیتیبانی پرینتر ، خدمات پشتیبانی تلفن خدمات پشتیبانی کامپیوتر ، خدمات پشتیبانی سرور ها ، خدمات پشتیبانی نرم افزار و… است. اگر بخواهیم خدمات شبکه را به صورت کوتاه توضیح دهیم مجموعه  خدماتی که برای یک شرکت نیاز است که همه کارها سیستمی انجام شود را خدمات شبکه میگویند.

راه کارهای فناوران اطلاعات مانوک از نظر امنیتی و ساده سازی شبکه

راه کارهای اختصاصی شبکه را در اینجا بخوانید !

چه زمانی به پشتیبانی شبکه نیازمندیم؟
  • نیاز به پیشرفت دارید؟
  • از پیمانکار فعلی نا راضی هستید؟ 
  • کامپیوترهای شرکت همیشه مشکل دارند؟
  • مشکلات نرم افزارها حل نمیشوند ؟
  • پرینترها مشکل دارند ؟
  • از قابلیتهای شبکه به خوبی استفاده نمیشود؟
  • امنیت اطلاعات شرکت وجود ندارد؟
  • کارها به صورت سنتی انجام میشود ؟ 
شما نیاز به پشتیبان شبکه دارید.
شرکت پشتیبانی شبکه

طراحی رسپانسیو

فروشگاهی

طراحی گرافیکی

هر آنچه برای یک وبسایت نیاز دارید !

تولید محتوا

پشتیبانی

شبکه های اجتماعی

خدمات بک آپ

اهمیت بک آپ گیری

بک آپ گیری در مانوک

بک آپ گیری در مانوک به صورت روزانه انجام میگردد و به صورت اتومات از کلیه شبکه و سرورها این اطلاعات بک آپ گرفته میشود و در هرهفته یک بک آپ کلی گرفته شده بعد از بررسی از شبکه خارج میشود

                                    ادامه مطلب …

بک آپ گیری

بک آپ گیری امروزه به مهمترین بخش پشتیبانی شبکه تبدیل شده به صورتی که این موضوع از آنتی ویروس نیز اهمیت بیشتری دارد .البته بدون هیچ هزینه ای ، با بک آپ گیری است که میتوان از اطلاعات یک شرکت در برابر باج افزارها و ویروسها  با کمترین هزینه حفاظت کرد 

                                    ادامه مطلب …